Tenis stolowy indywid2010_61 Rewelacyjnie spisali się nasi uczniowie w rozgrywanych w dniu dzisiejszym Indywidualnych Mistrzostwach Gminy R-Wieś w Tenisie Stołowym, zajmując niemal wszystkie miejsca podium. Dziewczęta nie dały szans rywalkom zajmując kolejno : Karolina Gogolin - I miejsce, Anna Misiewicz - II, Agata Barton - III, Vanessa Groetschel - IV, Mirella Kurpiela - VII. Natomiast w kategorii chłopców mistrzem gminy został uczeń V klasy - Marek Sluzalek, który w zaciętym finale pokonał zawodnika gospodarzy Jonasza Borowskiego.  Doskonale spisał się także Tobiasz Madej który wygrał cięzki bój o III miejsce z Wojciechem Stefanidesem (ZSP R-Wieś). Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!