Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
21 stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało
345 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1105
mod_vvisit_counterWczoraj4021
mod_vvisit_counterW tygodniu15551
mod_vvisit_counterW miesiącu60385
mod_vvisit_counterOgółem5207718

Twoje IP: 54.210.223.150
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

jez_7W listopadzie obchodzimy święto kolczastego, sympatycznego drapieżnika – Dzień Jeża. Celem obchodów tego święta jest przede wszystkim przypomnienie dzieciom, iż jeże to zwierzęta chronione. W naszych przedszkolach również celebrowano ten szczególny dzień. Przedszkolaki miały okazję poszerzyć wiadomości dotyczące środowiska naturalnego jeży, ich wyglądu, sposobu życia oraz odżywiania się. Ponadto nie mogło zabraknąć zabaw ruchowych oraz matematycznych. Dzieci próbowały nosić niby jabłuszka na głowie i plecach oraz liczyć kolce jeża… Tworzono również różnorakie jeże np. z masy solnej.