Najnowsze zdjęcia
Z kalendarza
|
Dzisiaj jest
Sobota 6 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Benignus, Dominika, Klaudiusz, Laurenty, Norbert, Norberta, Paulina, Symeon, Więcerad Do końca roku zostało 209 dni |
QR Code

Licznik odwiedzin









![]() | Dzisiaj | 2613 |
![]() | Wczoraj | 3881 |
![]() | W tygodniu | 22524 |
![]() | W miesiącu | 22524 |
![]() | Ogółem | 12451359 |
Twoje IP: 18.97.14.89
,
,
Do wakacji
Miłej nauki :)
Wycieczka do Warszawy
poniedziałek, 09 czerwca 2025 13:13 | Wpisany przez Katarzyna Damrat
W dniach 28-30 maja 2025r. uczniowie klas 4-8 odwiedzili stolicę. Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od obejrzenia panoramy miasta z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki. Następnie byliśmy w interaktywnym Muzeum Powstania Warszawskiego. Kolejny dzień spędziliśmy na zabawie i eksperymentach w Centrum Nauki Kopernik. Potem zwiedziliśmy Zamek Królewski i spacerowaliśmy po Starym Mieście. W ostatnim dniu wycieczki główną atrakcją było obejrzenie Stadionu Narodowego, nastepnie spacer po Łazienkach Królewskich i Wilanowie. Uczniowie ciekawie spedzili czas.
















